previous pauseresume next

اجرای طرح ضربت ویژه آرایشگران زنانه در حوزه مرکز بهداشت شماره یک

در اجرای برنامه های نظارتی بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان از اماکن عمومی ، طرح ویژه کنترل آرایشگران زنانه که به صورت غیر قانونی فعالیت می نمودند با مشارکت و همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی اجرا شد .

 متاسفانه تعدادی از  آرایشگران غیر مجاز اقدام به انجام  فعالیت مخفیانه و غیر مجاز  در خصوص انجام تاتو ، کاشت ناخن و سایر فعالیت ها مخاطره آمیز میکنند که میتواند تهدیدی جدی علیه سلامت مراجعه کنندگان شوند .

لذا با اجرای طرح ویژه بهداشت محیط توسط خانم مهندس نمازی کارشناس بهداشت محیط شماره یک اصفهان  با تعدادی از آرایشگران متخلف مطابق قانون برخورد و  تعداد  ۳ آرایشگاه  زنانه  بدلیل تخلفات متعدد پلمب شد و پرونده آنها به مراجع قضایی ارجاع داده شد در همین راستا تعداد ۴ مورد اخطار کتبی به  آرایشگرانی که  دارای نواقص متعدد بهداشتی بودند داده شد.

همچنین تعداد ۳۲ عدد دستگاه تاتو غیر مجاز و ۷ عدد دستگاه اپیلاسیون با شرایط نامناسب و مخاطره آمیز توقیف و جمع آوری گردید

 از آنجایی که هر گونه فعالیت غیر مجاز در آرایشگاههای زنانه منجر به بروز مخاطرات جبران ناپذیر می شود . واحد بهداشت محیط شماره یک اصفهان  با مشارکت نماینده اداره اماکن نیروی انجام  صورت مداوم  با انجام پیگیری های لازم با متخلفین برخورد و پرونده آنها را جهت پیگرد قانونی به مراجع قضایی ارسال میکند . در همین خصوص   به همشهریان گرامی توصیه می گردد در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز در آرایشگاههای زنانه و یا سالن های زیبایی مراتب را به شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع دهند تا به آن رسیدگی شود.

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پیوندها

رسیدگی به شکایات

رسیدگی به شکایات و گزارشات

دریافت پیشنهادات و انتقادات

با شماره تلفن های:

تلفنخانه: ۰۳۱۳۶۶۱۷۰۶۲

امور اداری:۰۳۱۳۶۶۲۲۲۷۵ 

حراست  :                 

دفتر مدیریت: ۰۳۱۳۶۶۲۰۸۸۰

 

پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۴۱۵

ایمیل:

email:health-1@mui.ac.ir