previous pauseresume next

جلسه هماهنگی مسئولین واحدهای فنی

جلسه هماهنگی مسئولین واحدهای فنی با حضور مدیریت ،معاونین محترم و کلیه مسئولین واحدهای فنی تشکیل گردید.

در این جلسه ضمن بیان انتظارات از واحدهای فنی و بررسی برنامه های آتی واحدها ، سامانه سیب مورد پایش و ارشیابی قرار گرفت و مواردی جهت اجرا بتصویب رسید.

اطلاعیه

با توجه به اهمیت فعالیت های ورزشی  و محدودیت های مربوطه در بیماران در معرض خطر یا مبتلا به بیماریهای غیرواگیر و هماهنگی های انجام شده با هیات پزشکی ورزشی استان، به ادامه اطلاعیه  اولین جلسه آموزش مداوم نسخه ورزشی ( ورزشهای درمانی در بیماران)معرفی می گردد.

برگزاری جلسه داخلی درخصوص اقدامات بهداشت محیط درایام محرم

بانزدیک شدن به ایام محرم و آغاز مراسم های عزاداری و توزیع نذورات در مساجد و تکایا اقدامات بازرسان بهداشت محیط نیز تشدید می یابد و لزوم نظارتها و کنترل های ویژه این ایام بر شرایط بهداشتی مراسمات عزاداری بیش از بیش اهمیت پیدا می کند
در این خصوص جلسه هماهنگی ریاست محترم مرکز بهداشت شماره یک اصفهان جناب آقای دکتر ترک زاده و کارشناسان واحد بهداشت محیط در محل دفتر مدیریت با حضور معاون محترم بهداشتی جناب آقای دکتر فیاض برگزار گردید.......

بهره برداری از کلینیک های سیار دندانپزشکی

بهره برداری از کلینیک های سیار دندانپزشکی و اجرای برنامه های طرح تحول سلامت دهان و دندان در منطقه حاشیه شهر تحت پوشش مرکز بهداشت شماره یک اصفهان .

بازدید معاون فنی مرکز بهداشت استان اصفهان از پایگاه مرزی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی

همزمان با بیست و دومین پرواز ورودی حجاج به اصفهان در تاریخ ۱۹ شهریورماه معاون فنی مرکز بهداشت استان جناب آقای دکتر رضایی به اتفاق مدیر مرکز بهداشت شماره یک اصفهان جناب آقای دکتر ترکزاده , کارشناس استانی و شهرستانی برنامه IHR از خدمات مراقبت سندرمیک در حال ارائه به حجاج بیت الله الحرام در پایگاه مراقبت بهداشتی مرزی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان بازدید نمودند.
مرکز بهداشت شماره یک اصفهان مفتخر است که پایگاه مراقبت بهداشتی مرزی فرودگاه شهید بهشتی در سال جاری پذیرای تعداد ۶۵۹۸ زائر در قالب ۲۷ پرواز و ۴۵ کاروان از استان های اصفهان , چهارمحال و بختیاری و یزد از تاریخ هشتم  لغایت بیست و یکم شهریور ماه می باشد.

 

بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت و شبانه روزی هرند

اجرای برنامه کنترل ناقلین سالک در منطقه هرند و روستاهای بخش جلگه

بمنظور کنترل بیماری سالک و مبارزه با ناقل بیماری (پشه خاکی) عملیات مه پاشی با استفاده از دستگاه ترمافاگ در اماکن مخروبه و نخاله های ساختمانی ،محل های تجمع زباله ها در منطقه شرق هرند و روستای قهی با نظارت مستقیم مدیریت و کارشناسان ستادی مرکز بهداشت شماره یک اصفهان انجام گرفت.

اولین جلسه زیرکمیته امداد رسانی ودرمان

پیرو پیگیری های مستمر دبیرخانه جامعه ایمن شهر ستان اصفهان واقع در مرکز بهداشت شماره یک اصفهان درخصوص فعال شدن برنامه جامعه ایمن در سال ۹۷، اولین جلسه زیر کمیته امداد رسانی و درمان و به همت مرکز فوریت ها و اورژانس اصفهان برگزار گردید. ....

انتخاب کارمند نمونه بسیجی

سازمان بسيج اداري استان اصفهان باهمكاري فرمانداري وادارجات شهرستان اصفهان به منظور ارج نهادن به تلاش ، خلاقيت و نوآوري ،تعهد ، منضبط و كارآمدي كارمندان نمونه بسيجي  مراسم بزرگداشتي درسالن اجتماعات برق اصفهان برگزارگرديد. ......

جلسه هماهنگی ناظرین فنی مراکز خدمات جامع سلامت کلان شهر اصفهان

جلسه هماهنگی ناظرین فنی مراکز خدمات جامع سلامت کلان شهر اصفهان در تاریخ ۹۷/۶/۱۹ با حضور جناب آقای دکتر ترکزاده مدیر مرکز بهداشت ،معاون بهئاشتی و مسئول واحد گسترش و ناظرین در محل دفتر مدیریت تشکیل گردید.در این جلسه پس از بیان نقطه نظرات و انتظارات ، جهت پیشیرد و ارتقاء برنامه ها راهکارهایی ارائه گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز بهداشت شماره یک اصفهان RSS

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

پیوندها

رسیدگی به شکایات

رسیدگی به شکایات و گزارشات

دریافت پیشنهادات و انتقادات

با شماره تلفن های:

تلفنخانه: ۰۳۱۳۶۶۱۷۰۶۲

امور اداری:۰۳۱۳۶۶۲۲۲۷۵ 

حراست  :                 

دفتر مدیریت: ۰۳۱۳۶۶۲۰۸۸۰

 

پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۴۱۵

ایمیل:

email:health-1@mui.ac.ir