previous pauseresume next

دهه فجر مبارک

اعزام پرسنل مرکز بهداشت شماره یک به عتبات عالیات

همزمان با ایام سوگواری شهادت مظلومانه بانوی دو عالم اولین گروه از همکاران مرکز بهداشت شماره یک اصفهان همراه خانواده  در قالب « طرح  وام مشارکتی عتبات عالیات» به کربلا اعزام شدند. در این طرح که در اولین دوره آن حدود ۵۰ نفر مشارکت داشتند همکاران بر اساس قرعه کشی به ۴ گروه تقسیم و در زمان مقرر با انتخاب شرکت مجاز به عتبات عالیات اعزام می گردند. همچنین این دوره پس از اتمام مجددا تکرار می گردد. 

اختتامیه طرح ملی همه گیر شناسی بیماریهای عملکردی

مراسم اختتامیه صبح امروز مورخ ۹۶/۱۱/۲۶ با حضور سرکار خانم دکتر چنگیز ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و جناب اقای دکتر حیدری رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان در مرکز خدمات جامع سلامت کرد اباد تحت پوشش مرکز بهداشت شماره یک اصفهان انجام پذیرفت . این مراسم با تلاوت ایاتی از کلام الله مجید و بازدید میدانی از عملیات توسط دکتر چنگیز و توضیحات مبسوطی از طرف دکتر ترکزاده رئیس مرکز بهداشت شماره یک درباره روند اجرای طرح شروع و در ادامه از پرسنل فعال در طرح تقدیر و تشکر انجام گرفت.

هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اصفهان

هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اصفهان به ریاست فرماندار محترم شهرستان و روئسای نواحی ششگانه و سایر اعضاء در تاریخ ۲۴/۱۱/۹۶ در محل سالن آموزش و پرورش ناحیه ۴ تشکیل گردید . در این جلسه علاوه بر بحث در مورد موارد و موضوعات خاص از مدیر مرکز بهداشت شماره یک بعنوان یکی از اعضاء فعال شورا در جلسه تقدیر گردید.

افتتاحیه مرکز مشاوره حین ازدواج ابن سینا

در روزهای اخر دهه فجر و سی ونهمین فجر انقلاب به همت مرکز بهداشت شماره یک اصفهان مرکز مشاوره حین ازدواج ابن سینا افتتاح گردید.

در این مراسم دکتر حیدری رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان ، فرماندار شهرستان ، خیرین کارشناسان فنی مرکز بهداشت استان اصفهان و جمعی از روحانیون حضور داشتند.

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن

مطابق هر سال مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور واحدهای مختلف دانشگاهی از محل بیمارستان نور علی اصغر بسمت میدان امام انجام گرفت . در این مراسم مرکز بهداشت شماره یک نیز در کنار سایر واحد ها حضور بهم رسانده و با برپایی ایستگاههای تن سنجی ، اطلاع رسانی و مشاوره تغذیه از راهپیمایان پذیرایی کرد . لازم به توضیح است که مسئولین دانشگاه از جمله سرکار خانم دکتر چنگیز ریاست محترم دانشگاه ، جناب آقای دکتر یوسفی معاون توسعه و منابع دانشگاه از این غرفه دیدن کردند.

 

بیست و سومین جشنواره ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

این دوره مسابقات با شرکت ۱۱ تیم در ۴ گروه ۳ تیمی به صورت دوره ای برگزار گردید و پس از انجام ۲۰ بازی نتایج ذیل به دست آمد

مقام اول تیم مرکز آموزشی الزهرا الف

مقام دوم تیم مرکز بهداشت ۲
مقام سوم تیم مرکز بهداشت ۱
اعضا تیم بانوان مرکز بهداشت۱:
پریسا صفایی-منیژه حجت یار-لیلا مطیع امرالهی-فریبا خاموشی پور-ساجده تیموری-زهره محمدی-ناهید اذرخش-الهه طاهری-بازیکن مهمان مرضیه عابد کریمی ازبیمارستان امین وبا مربیگری شهلا اخوان
مدیریت مرکز بهداشت شماره شماره یک اصفهان کسب این عنوان را به اعضای تیم و پرسنل تبریک عرض مینماید

برگزاری جلسه آموزشی اصول ارگونومی برای کارگران شرکت قند اصفهان

اولین جلسه آموزشی با عنوان رعایت اصول ارگونومی در محیط کار برای تعدادی از کارگران شرکت قند اصفهان، با هدف کاهش آسیب های اسکلتی عضلانی این دسته از شاغلین در معرض خطر برگزار گردید.

در این جلسه که توسط کارشناس برنامه ارگونومی واحد بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شماره یک اصفهان برگزار گردید، شرکت کنندگان ضمن آموزش اصول و راهکارهای کاهش خطرات آسیب های اسکلتی عضلانی، با شیوه های نحوه انجام صحیح کار، حفظ وضعیت مناسب بدنی و رعایت استانداردهای حمل بار آشنا شدند

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم راه نورد:

مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش درفراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست. درگذشت سرکار خانم راه نورد همکار عزیزمان را به شما تسلیت عرض نموده؛ برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت برای شما و برای خانواده ایشان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

(مدیریت و پرسنل مرکز بهداشت شماره یک اصفهان)

پیام تسلیت

همکار گرانقدر سرکار خانم ابراهیم زاده

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت پدر گرانقدرتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.

(مدیریت و پرسنل مرکز بهداشت شماره یک اصفهان)

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز بهداشت شماره یک اصفهان RSS

ورود کاربر

پیوندها

رسیدگی به شکایات

رسیدگی به شکایات و گزارشات

دریافت پیشنهادات و انتقادات

با شماره تلفن های:

تلفنخانه: ۰۳۱۳۶۶۱۷۰۶۲

امور اداری:۰۳۱۳۶۶۲۲۲۷۵ 

حراست  :                 

دفتر مدیریت: ۰۳۱۳۶۶۲۰۸۸۰

 

پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۴۱۵

ایمیل:

email:health-1@mui.ac.ir