رفتن به محتوای اصلی
x
 • کمیته علمی برنامه مداخلات ارتقاء سلامت

  کمیته علمی برنامه مداخلات ارتقاء سلامت  با حضور ریاست محترم و معاونت بهداشتی در دفتر مدیریت مرکز بهداشت شماره یک اصفهان برگزار گردید در ابتداجناب آقای دکتر وحدتی تاکید بر اهمیت رویکردهای نوین آموزش سلامت با عنوان مهم‌ترین عرصه در دستیابی به رسالت های سلامتی تاکید نمودند و همچنین به بررسی موانع در فرآیندهای آموزشی و طراحی راهکار و مداخلات لازم و مناسب برای رفع موانع موجود اشاره نمودند و سپس سرکار خانم مرادی کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقا سلامت در خصوص روند اجرای برنامه مداخلات مراکز و خانه های بهداشت و گزارش فعالیت های انجام شده تاکنون توضیحات لازم را بیان نمودند

 • کمیته نیاز سنجی

  در تاریخ ۸ آذر  کمیته آموزش و نیازسنجی سال ۱۴۰۲ با حضور معاون مرکز بهداشت  ، مسئولین و رابطین آموزشی واحد های فنی  در سالن سایت مرکز بهداشت شماره یک برگزار گردید.

  gggggg

 • برگزاری کمیته روز جهانی ایدز

  در تاریخ ۳/۹/۱۴۰۱ کمیته روز جهانی ایدز با حضور معاون محترم بهداشتی و مسئولین واحدهای ستادی در دفتر معاونت محترم بهداشتی مرکز بهداشت شماره یک برگزار گردید.

 • تبریک روز پرستار

  دکتر وحدتی رئیس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

  در متن پیام ایشان آمده است: پرستار یعنی واژۀ نام‌آشنای ایثار و گذشت، پرستار یعنی توصیف یک دنیا مهر و محبت، پرستار یعنی لبریز از شوق خدمت، رفتار و منش زینب‌گونه، ترک آسوده طلبی، رفع درد و رنج بیماری‌ و تمامی واژگان زیبایی که در وصف عطوفت و خدمت به همنوع خلاصه می‌شود.

 • دیدار رئیس مرکز بهداشت شماره یک از خانواده شهدای مرکز بهداشت

  بمناسبت هفته بسیج دکتر وحدتی رئیس مرکز بهداشت شماره یک  به همراه معاون و مسئولین واحدهای مختلف از خانواده شهید ملکوتی دیدار کردند.

  در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد ایشان دیدار از خانواده شهدا را افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت گزاری برشمردند.

 • کمیته هفته بسیج

  ا توجه به فرا رسیدن هفته پرافتخار بسیج وبه مناسبت گرامیداشت  این هفته مبارک، کمیته ای بهمین منظور درتاریخ 01/09/1401 با حضور سرپرست مرکز ومعاونین محترم و سایر اعضاء برگزار ، در ابتدا آقای دکتر وحدتی ضمن تبریک هفته بسیج ، پیشنهادات خود را بیان فرمودندو سپس سایر اعضاء نظرات خود را مطرح و مواردی جهت اجرا مطرح گردید.

 • بازدید و نظارت بر شستشوی مخزن 400 متر مکعبی آب آشامیدنی منطقه گورت اصفهان

  با توجه به لزوم نظارت بر سامانه های آبرسانی شهری و روستایی و تکمیل چک لیست های مربوطه در راستای رفع نواقص بهداشتی احتمالی، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان در منطقه گورت به همراه نمایندگان شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 اصفهان در تاریخ 7/08/1401 از مخزن ذخیره آب 400 متر مکعبی منطقه گورت بازدید نمودند و شرایط بهسازی و بهداشتی آن را مورد بررسی قرار دادند و در همان روز بر شستشو و گند زدایی این مخزن توسط شرکت آبفا اصفهان نظارت فنی  بهداشتی لازم انجام گرفت.

 • معدوم نمودن 40 کیلو گرم شش گوسفند پخته و فریز شده و توقیف 12 کیلوگرم گوشت فاقد مشخصات

  طی بازدیدهای روتین کارشناس بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت دوطفلان مرکز بهداشت شماره یک اصفهان، سرکار خانم طاهری ، از یک  واحد طباخی حدود 40 کیلوگرم شش گوسفند پخته و فریز شده فاسد و غیر قابل مصرف ، کشف وحسب قوانین ضمن  تنظیم صورت جلسه مربوطه با رضایت متصدی جمع آوری و معدوم گردید و علاوه بر آن  حدود 12 کیلوگرم گوشت بدون مشخصات و با تغییر رنگ غیر متعارف در محل مشاهده و توقیف شد. که به منظور تعیین وضعیت سلامت آن به کارشناسان دامپزشکی اعلام گردید .در پایان  پرونده متخلف جهت پیگرد های قانونی  تکمیل و به مراجع قضایی ذیصلاح ارجاع شد.

 • توقیف چهارتن شیر و ماست فاسد و کپک زده و پلمپ کارگاه مربوطه در بازدید طرح ضربت کارشناسان بهداشت محیط

  در تاریخ 03/08/1401 کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان پیرو گزارشات واصله از طریق سامانه شکایات مردمی(190) حوزه وزارتی از یک کارگاه تولید و عرضه محصولات  لبنی در طرح ضربت عصر بازدید و ضمن مشاهده تخلفات بهداشتی متعدد، بیش از 4000کیلو گرم (چهار تن) محصولات لبنی شامل  شیر ، دوغ و ماست فاسد و کپک زده در سردخانه کشف و توقیف نمودند. در همین راستا و به منظور اجرای قانون اصلاح ماده 13 قانون مواد خوردنی، آشامیدنی و بهداشتی و نیز اجرای ماده 688 قانون مجازات اسلامی  محل با صدور اخطاریه های بهداشتی پلمپ گردید.

 • کشف و توقیف دو تن مواد غذایی غیر مجاز

  براساس بازدید مورخ 26/08/1401 کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان مستقر درمرکزخدمات جامع سلامت سودان، از یک واحد صنفی عرضه محصولات غذایی ( ارزان سرا ) بیش از دو تن از محصولات غذایی تاریخ گذشته و غیر مجاز کشف و در راستای اجرای قوانین  با تنظیم صورتجلسات مربوطه این محصولات توقیف گردید.بدین وسیله و با توجه به تکرار تخلفات بهداشتی متعدد هماهنگیهای لازم جهت حضور نمایندگان محترم سازمان تعزیرات حکومتی در محل انجام و اقدامات قانونی لازم به شرح صورت پذیرفت .