رفتن به محتوای اصلی
x
 • پیام تبریک دکتر وحدتی بمناسبت نوروز 1402

  یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار

  یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

   

  با سلام و احترام

 • پلمپ کارگاه غیر مجاز تولید و عرضه مواد لبنی در منزل مسکونی

  طی شکایت واصله مردمی، مبنی بر وجود یک کارگاه غیر مجاز محصولات لبنی در منزل مسکونی، کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان در روزهای آخر سال ۱۴۰۱ پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع قضایی و اخذ حکم ورود ،در معیت کارشناس نیروی انتظامی به منزل مسکونی مراجعه نمودند و در این بازدید مواد لبنی که  در شرایط غیر بهداشتی و بدون دارا بودن مجوز های لازم تولید می گردید، پس از ضمن تنظیم صورتجلسات لازم توقیف و یخچالهای مکان مورد نظرپلمپ گردید و پرونده متخلف جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال گردید.

 • پلمپ کارگاه غیر مجاز شستشوی سبزیجات در منزل مسکونی

  کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان درحین بازدید های طرح سلامت نوروزی یک باب  کارگاه غیر مجاز شستشوی سبزی در منزل مسکونی و در شرایط غیر بهداشتی کشف و ضمن اخذ حکم ورود از مراجع ذیصلاح قضایی و در معیت نیروی انتظامی به محل ورود و ضمن  توقیف محصولات ،  محل مذکور جهت سیر مراحل قانونی تا اطلاع ثانوی پلمپ گردید و در پایان پرونده متخلف جهت رسیدگی به ستاد ارجاع شد.

 • کشف یک کارتن رنگ از یک کارگاه قنادی و صدور اخطاریه پلمپ

  در راستای بازدید های طرح ضربت نوروزی،کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان از یک کارگاه قنادی که در شرایط بسیار نامناسب و غیربهداشتی  فعالیت داشت ،یک کارتن رنگ که جهت تولیدات شیرینی استفاده میشد کشف وجمع آوری شد و جهت اجرای قوانین ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی آشامیدنی بهداشتی اخطاریه پلمپ صادر گردید و پس از طی  زمان مقرر محل در تاریخ ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ پلمپ شد و کلیه تولیدات شیرینی توقیف و پرونده متخلف به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع گردید.

 • کشف و توقیف بیش از 800 کیلو گرم مواد پروتئینی مشکوک به فساد در اماکن بین راهی

  در تاریخ 24/12/1401 کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره یک اصفهان حین بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن بین راهی از یک  رستوران بازدید  و بیش از 800 کیلوگرم مواد پروتئینی مرغ و گوشت در فریزر رستوران، به دلیل نگهداری در شرایط نامناسب تغییر رنگ داده شده و مشکوک به فساد در سردخانه رستوران کشف و توقیف گردید  و در همین راستا و جهت اجرای قوانین ، با کارشناسان دامپزشکی جهت اعلام نظر هماهنگی ها لازم انجام گرفت.

 • بازدید از محل نگهداری و کمپ ترک اعتیاد کرامت 2

  با توجه به تازه تاسیس بودن کمپ ترک اعتیاد کرامت 2 ، دکتر پارسا معاون فنی مرکز بهداشت استان و میرجهانیان مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی ، مهندس شریف پور معاون پشتیبانی مرکز بهداشت شماره یک از این محل بازدید بعمل آورده و نکات فنی بهداشتی مورد نظر به مسئولین این کمپ ابلاغ گردید . لازم به توضیح است در حال حاضر حدود 300 نفر در این مرکز تحت درمان قرار گرفته اند.

 • بازدید میدانی تیم مدیریتی از باغ فدک اصفهان

  صبح امروز مورخ 1401/12/26 دکتر پارسا معاون فنی مرکز بهداشت استان اصفهان به اتفاق مدیر گروه مهندسی بهداشت محیط معاونت بهداشتی و همچنین مهندس شریف پور معاون پشتیبانی مرکز بهداشت شماره یک اصفهان از محل اسکان میهمانان نوروزی بازدید کردند. در این بازدید از نزدیک وضعیت آماده سازی محل ، غرفه های عرضه محصولات ، منبع آب و سایر قسمت های مراکز تفریحی و اقامتی مورد ارزیابی قرار گرفت.

 • روز رژیم درمانگر

  نامگذاری هفدهم اسفند ماه به عنوان روز رژیم درمانگر فرصتی است برای افزایش آگاهی و شناخت جامعه از نقش ارزشمند مشاوره تغذیه و دستیابی به زندگی سالم و لذت بخش و یادآور این خواهد بود که خدمات این عزیزان به عموم مردم نقش کلیدی در حفظ و ارتقای سلامت جامعه دارد. اینجانب ضمن تقدیر از تلاشهای کارشناسان تغذیه  مرکز بهداشت شماره یک که در مسیر خدمت رسانی بهینه به  همه مردم تمام تلاش خود را به کار می‌بندند این روز را ارج نهاده و سربلندی  و بهروزی این عزیزان را از پروردگان منان خواستارم.

  (دکتر علی وحدتی -رئیس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان)

 • پیام تبریک بمناسبت روز مهندس

  دکتر علی وحدتی، رئیس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان همزمان با فرا رسیدن  5 اسفندماه و روز مهندس پیام تبریکی صادر کرد.

 • کارگاه آموزشی با موضوع نحوه انجام تست تشخیص سریع اچ آی وی

  برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع نحوه انجام تست تشخیص سریع اچ آی وی
  در تاریخ اول و سوم اسفند ماه سال جاری کارگاه آموزشی با موضوع نحوه انجام تست تشخیص سریع HIV ویژه کلیه ماماهای شاغل در مراکز تحت پوشش مرکز بهداشت شماره یک اصفهان در سالن سایت ستاد برگزار گردید.
  در این کارگاه ابتدا آقای نصیری کارشناس مبارزه با بیماریها به صورت تئوری مطالبی را در خصوص نحوه انجام تست ارائه نمودند و سپس کلیه ماماها نسبت به انجام تست به صورت عملی اقدام کردند